8 kwietnia 2016

Wywiady Oczami Czytelników czyli Mangowe Wywiady obchodzą 3 urodziny

Hip Hip Hura! Już za tydzień obchodzimy 3 urodziny Mangowych Wywiadów!!!!

Też nie możecie uwierzyć, że jesteśmy z wami już 3LATA?!?! Trzy lata pełne niesamowitej przygody, śmiechu, zabawy, wzruszeń. Trzy wspaniałe lata spędzone z WAMI. Najlepszy czas spędzony na blogosferze, i myślę że każda osoba z załogi się pod tym podpisze. 

Dobra koniec z nostalgicznym bełkotem Rons,  na to będzie czas w przyszłym tygodniu (Przygotujcie chusteczki, ja już mam ;) ) Tak wiem, wiem do rzeczy. 

W dużej mierze sukces wywiadów zawdzięczamy wam czytelniką. My z naszej stronny wkładamy całe serce, energie i wolny czas,  żeby oddać wam wywiady pełne ciekawych informacji o waszych ulubionych autorach, ale bez was czytelników,nie moglibyśmy zajść tak daleko. Jesteście wielką częścią Mangowych Wywiadów i wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Dlatego chcilibyśmy was prosić o pomoc w stworzeniu 14 kwienia 2016 dniem wyjątkowym, dla was i dla nas. 

O co chodzi?
Już  wyjaśniam, chciałybyśmy was prosić o pozostawienie kilku słów na temat wywiadów, waszej opini, wspomnienia z nami czy poprostu podzieleniem się z nami który wywiad był waszym ulubionym i dlaczego. Chciałybyśmy zobaczyć jak wyglądają wywiady oczami naszych kochanych czytelników. Taki prezent od was dla nas. 

Wasze komentarze możecie zostawić w zakładce "Wywiady oczami czytelników".  Dzień przed urodzinami tj. w środę 13.04.16 zbierzemy wszystkie komentarze w jednego posta i opublikujemy go  w 3 urodziny Mangowych Wywiadów. 

Po dniu 14.04.16 zakładka będzie nadal funkcjonować, żebyście zawsze mogli  się podzielić z nami swoją opinią. 

P.S. Wybaczcie za błędy ale pisze z tableta a i popra jest dość późno a nam zależało  na czasie, jutro zapewne poprawie wszyściusieńkie błedy, obiecuje :)  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER