Załoga Wywiadów


* ADMINISTRATOR/DZIENNIKARZ *

Jestem Kaori! Ale możecie mnie też nazywać Kao lub Faworek. W świecie blogów siedzę od lipca 2013 roku. Zadebiutowałam na onecie blogiem o przygodach Naruto w świecie shinobi. Niestety, nie dokończyłam tej historii, a strona przepadła po zamknięciu witryny (zgubiłam hasło, brawo ja). Na blogspocie pojawiłam się wraz z ItaSaku – Love me, później opublikowałam Siedem Dni i Czarnego Kota, który istnieje teraz w nowej odsłonie jako Fragile Bonds. W międzyczasie pisuję jednopartówki na Zapomniane Istnienia. 
Urodziłam się 16 kwietnia 2000 roku. Mieszkam w Polsce, w województwie wielkopolskim w małej wsi o dość malowniczej nazwie. Moi rodzice mają gospodarstwo z świnkami, krówkami i kurami, a ja mam stado kotów i młodszego brata. Obecnie jestem w liceum na profilu humanistyczno-dziennikarskim. Moje plany na przyszłość są bardzo niewyraźne i nie wiem, w jakim kierunku zmierzam. Chciałabym pisać książki, jeździć po świecie jako reporterka, przeprowadzać wywiady w swoim własnym programie, prowadzić autorską audycję w radiu… W tej bliższej przyszłości chcę zdać prawo jazdy, zrobić kurs KPP i zdobyć tytuł ratownika, pojechać na wycieczkę w góry, dokończyć kilka rozpoczętych opowiadań.

Kontakt:
GG: 50014661
e-mail: faworek.kao@gmail.com


*DZIENNIKARZ*
Rhan Boleyn (Szkockiej Imperator) to wielka fanka Niezatapialnej Armady i Lovecrafta. Gdyby zapytać o ulubioną książkę to byłby to Necronomicon. Rozpaczająca nad brakiem zdolności artystycznych, znalazła ukojenie w książkach. Dużo pisze, ale niekoniecznie lubi się tym dzielić. No, nie mniej z jakichś potrzeb stworzyła dwa blogi lecz nie poleca na nie zaglądać - przeważnie nic się tam nie dzieje. Uwielbia horrory. I whisky. I lubi gadać o bzdurach. Przy whisky. A z wiekiem dajmy spokój.

Kontakt: 
rhanboleyn@gmail.com
Moje blogi: 


*GRAFIK*
Urodziłam się w roku 1994, więc dla niektórych mogę być na takie rzeczy za stara, ale uważam, że jakaś część zainteresowań z lat młodości, zostanie ze mną do końca życia. Jestem osobą otwartą i całkiem gadatliwą. Szybko nawiązuję znajomości, lecz nie ukrywam, że jednocześnie potrafię się często zawstydzać i chyba mam coś z introwertyka. Lubię pomagać ludziom, którzy wchodzą w blogosferę i mają problem z odnalezieniem się w niej. Studiuję polonistykę z czystego zamiłowania do literatury, co przekłada się na stosy książek w moim pokoju. Lubię pisać opowiadania; na koncie mam już kilka zakończonych i trwających fanficków, a w niedalekiej przyszłości planuję zabrać się za autorskie treści. Od trzech lat zajmuję się również amatorskim tworzeniem szablonów na witrynę blogspot, dlatego właśnie znalazłam sobie tu ciepłą posadkę, otoczona ciekawymi osobami.
Zaiste nie polecam robić sobie ze mnie wroga, bo z sympatycznego śmieszka transformuję w obrzydliwą małpę, która potrafi uprzykrzyć życie. Dzieje się to zazwyczaj wtedy, kiedy ludzie zachowują się źle wobec moich przyjaciół/znajomych/współpracowników/podopiecznych w sposób nieszczery, wulgarny czy agresywny.

Lubię podróżować, kocham żagle, w wodzie czuję się jak ryba, wielbię wspinaczki górskie, niebywale boję się latać samolotami. Interesuję się tematyką postapokaliptyczną, pragnę zwiedzić każde nawiedzone miejsce na świecie, a celem #1 jest dla mnie w tym momencie Czarnobyl. Kto jedzie ze mną?!

Kontakt:
GG: 8283974
e-mail: ms.maja94@gmail.com
Moje blogi:
Głęboki Off [Blog graficzny]
Protokół: Nieumarli


*BETA/DZIENNIKARZ*
A oto i Yakiimo! Pełna sprzeczności niepoprawna romantyczka i szalona, agresywna chłopczyca, która potrafi całkiem mocno ugryźć. Jest też bardzo mocno zboczona: wszędzie widzi podteksty i ukryte perwersje. Twarda, pyskata, o silnym poczuciu niezależności. Wyznaje zasadę oko za oko. Interesuje się psychologią i psychiatrią oraz innymi, dziwnymi rzeczami, które czynią z niej introwertycznego outsidera. Paradoksalnie sympatyczna, chętnie poznaje wszystko, co nowe, zwłaszcza jeśli chodzi o ludzi. Uwielbia koszykówkę, produkcje Marvel'a, motocykle, Grę o Tron i czytanie książek. Amatorsko pisze i czasem rysuje. Uczy się w liceum, na profilu humanistycznym o nazwie społeczno-prawny; swoją drogą trafiła na naprawdę fantastycznych ludzi. Poza tym ciągle zmienia swój kolor włosów, starając się wyglądać nieco doroślej. Niestety przez swoją klasę została okrzyknięta mianem trzynastoletniej ćpunki, cóż, wyglądu się nie wybiera (chociaż w dużym stopniu przypomina dziewczynę z obrazka obok). Jak każdy Otaku marzy o wyjeździe do Japonii. W najbliższym czasie zamierza zakombinować dużą mapę świata do pokoju i nakreślić na niej szkic swojej przyszłej podróży po wymarzonych miastach i krajach. I mimo, że ma wyjątkowo słomiany zapał i nie dotrzymuje swoich obietnic, założyła magiczny słoik z pieniążkami oraz podpisała go adventures.

Kontakt:
GG: 52866758
e-mail: yakiimomadara@gmail.com
Moje blogi:Opuścili nas:
Akari Urokiri
Ahriu
Chi Yosei
Hana-chan
Judith Evans
Kira Iuventus
Kotomi Ai
Sama
Shiroi Yume
Amaterasu
Misia
Ronny 
Hoshi AkairoBrak komentarzy:

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER