Wywiady Oczami Czytelników

Mangowe Wywiady nie odniosłyby sukcesu gdyby nie Wy – czytelnicy. My wkładamy całe nasze serca, energie i wolny czas,  żeby oddać Wam wywiady pełne ciekawych informacji o Waszych ulubionych autorach.  

Kochani! 

Jesteście wielką częścią Mangowych Wywiadów i wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Właśnie dlatego chciałybyśmy Was prosić o pozostawienie komentarza w tej zakładce, w który pojawi się kilka słów na temat Mangowych Wywiadów. Mogą to być opinie na temat pracy dziennikarek i wywiadów, ale także wspomnienia.

Chciałybyśmy zobaczyć jak Mangowe Wywiady wyglądają w oczach naszych czytelników. :) 

Miłej zabawy! 





Zakładka powstała z okazji trzecich urodzin Wywiadów.

4 komentarze:

 1. Mangowe wywiady czytam od trzech lat. Można powiedzieć, że od początku interesowałam się waszym blogiem, a czytanie o innych osobach stało się moją codziennością. Wywiady trzymały swój poziom, i to pewnie się nie zmieni. Nawet kilka razy chciałam dołączyć do załogi, jednak panikowałam. Pytania dobrze zadawane, zero u was stresu. Po prostu bomba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wasze wywiady napotkałam jakoś dwa lata temu i od razu stałam się stałym czytelnikiem! Od początku uważałam to za naprawdę epicki pomysł; sposób na głębsze poznanie wielu autorek czy zorientowanie się w ich blogach. Macie naprawdę fajną załogę, prowadzicie tę witrynę w nietuzinkowy sposób, przyciągacie ludzi i sprawiacie, że my, jako autorzy, nie czujemy przy was skrępowania. ;)
  Uważam więc, że Mangowe Wywiady to jedna z najciekawszych inicjatyw w naszym "mangowym" społeczeństwie! Oby tak dalej. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. UWIELBIAM tego bloga, pomysł z wywiadami to coś cudownego! :) Często tutaj wracam. Te wszystkie wywiady, okazje, aby głębiej poznać wiele autorów i ich twórczość... praca całej ekipy, włożona w tego bloga... tak przyjemnie się na to patrzy. Naprawdę uwielbiam Wywiady z autorami blogów M&A, widać że prace nad blogiem są sumienne. W dodatku wywiady są przeprowadzane w tak przyjemny sposób, że aż miło do nich wracać. :)
  Życzę Wam, aby Wywiady zostały prowadzane przez naprawdę długi, długi czas, aby nie brakło wam autorek i żeby blog tętnił życiem! Wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin dla całej ekipy. :) Uwielbiam Was!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na ''Wywiady'' trafiłam przypadkiem. Spodobało mi się, więc zostałam na dłużej. A teraz mówią do mnie ''Mamy twój wywiad''. xD
  12/10, polecam wszystkim i dziękuję za cudowny wywiad i świetną współpracę :3
  Diana <3

  OdpowiedzUsuń

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER