24 czerwca 2015

INFORMACJE

Hejka kochani :)

Na początku  chciałybyśmy  was przeprosić za naszą ostatnio  słabą aktywność,  zwalamy całą  wine na szkołe. Ostatnie, dwa miesiące  były katuszami, ostatnie  prace, poprawki  i egzaminy. KOSZMAR! Na szczęście nadeszły  wakacje, i my wracamy pełne energi  i nowych pomysłów. Obiecujemy,że się z nami nie zanudzicie. 

Od Lipca wprowadzony zostaje Grafik, i wywiady będą publikowane w każdy piątek, dokładne daty znajdziecie w kolumnie obok, i będziecie  wiedzieć kiedy z kim będzie wywiad.  W przyszły piątek wywiad Aniki z.... <werble>  niespodzianka :) Obiecuje wam jednak że nie pożałujecie.

Regulamin został zaaktualizowany 23 czerwca 2015. Znalazły sie tam dwa nowe podpunkty: 
 -  Blogi o tematyce Mangi i Anime, nie będące poświęcone opowiadanią, podlegają kategori specialnej.
-  Można zgłosić się ponownie, po upłynięciu trzech miesięcy od dodania poprzedniego wywiadu. Prosimy o wybranie innej autorki.
Nie zapominajcie również, że możecie zgłaszać innych autorów! Zgłoszenia nie zgodne z regulaminem są nie brane pod uwage, dla  tego proszę upewnić się, że zgłoszenie jest prawidłowe.

Zakładki, powoli wracają,do starego wyglądu, bo doszły nas słuchy, że woleliście je w tamtej wersji. Do końca tygodnia zostaną uzupełnione.

Załogę opuściła Shiroi Yume. Dziękujemy jej za współpracę i trzymanie porządku na wywiadach, strona administracyjna nie jest prosta, dlatego wielkie dzięki Shi. No i życzymy jej samych sukcesów w przyszłości. Nabór na nowego administratora rozpocznie się  w  przyszłym tygodniu.

Chcielibyśmy zorganizować dla was konurks, utrzymany w tematyce bloga, czyli dziennikarstwie. Zasady  i więcej informacji pojawią  się niedługo. Pytanie do was czy bylibyście chętni, na wzięcie w nim udziału? Czekamy na wasze opinie.

To nie koniec nowości i niespodzianek z naszej strony. Postanowiłyśmy w prowadzić coś nowego. od załogi. Wakacje z Wywiadami, jak brzmi roboczy tytuł projektu.  Na czym to polega? Na podstronie wywiadów i na naszym FP, pojawiać się będą różne posty związane z mangą i anime, FanFiction, filmiki, grafika, artykuły i wiele innych. Jesteście chętni?

Również na naszym FP, będzie się dziać, mamy w planach wprowadzić pare nowości i ciekawych postów, więc bądźcie na bierząco: FACEBOOK

Obiecujemy, że nuda nie będzie wam z nami doskwierać w te wakacje. Więc jak jesteście na tak? Może macie własne propozycje, śmiało podzielcie się z nami waszymi pomysłami, opiniami.

4 komentarze:

 1. ,,Blogi o tematyce Mangi i Anime, nie będące poświęcone opowiadaniom, podlegają kategorii specjalnej.''
  1. Błednie napisane^^ *nazi-orto made on*
  2. Czemu mam dziwne wrażenie, że to przez wywiad ze mną? XD
  No ale serio się pytam, bo u mnie nie ma jednego opowiadania, tylko jest ich od diabła...
  Dziennikarstwo...Konkurs...Hmm...Może się zapiszę ;P. Nie jestem pewna, ale jak dostanę więcej informacji to się zobaczy^^
  Będzie miło poczytać artykuły, będzie się na blogu więcej działo i pewnie licznik będzie wbijał więcej stuknięć dziennie XD.
  Nie no, żartuję^^
  Pomysłów żadnych nie mam...Chociaż...A gdybyście tak...Zrobiły posta specjalnego z waszymi dziwnymi rozmowami, np. na konferencji? XD
  To pewnie nie przejdzie, ale spróbować zawsze można^^.
  To chyba tyle...Pozdrawiam!
  Darka3363

  OdpowiedzUsuń
 2. O nie, nie prze wywiad z Tobą. Ta specjalna kategoria, jest poświęcona bloga innym niz FF, takie jak spisy, te blogi są na swój sposób inne i specjalne, no i w tej kategori będą już przyszykownae pytania.
  Niedługo pojawi się więcej informacji :) Mamy nadzieję że będzie, dla tego mamy dla was wiele przyszykowane.
  Hahahahah myśle, że nasze dziwne rozmowy są nad zbyt nienormalne, ale przkaże twoją propozycje dziewczyną :)
  Również pozdrawiam

  Przepraszam za bledy, jestem na tablecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie! ;) Czekamy, czekamy. Ciekawa jestem tego konkursu. Rozwijajcie się, bo zasługujecie na to! ;)

  Pozdrawiam, Azjatoholiczka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za miłe słowa :) Informacje o konkursie pojawia się niebawem. Mamy jeszcze dla was wiele propozycji, ale wszystko w swoim czasie.

   Również pozdrawiam :)

   Usuń

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER