12 listopada 2013

Trzynasty wywiad :-D

Na wstępie przepraszam, że dodaje wywiad przed Kotomi, lecz przez trzy tygodnie od jutra więc dodaję notkę dziś. Nie przedłużając zapraszam :)
Wywiad z dwiema ciekawymi osóbkami z ♥ Miłość i pasja ♥ mowa tu o Zbuntowanej i Nielegalnej ! Tak więc zapraszam....

One Ok Rock <3
Akari: <wchodzi do salonu, siada na kanapie i czeka> Witam was. Dziś mamy przyjemność rozmawiać z dwiema osóbkami, którego bloga czytuję, zapraszam do nas Zbuntowaną i Nielegalną< widownia klaszcze a one wchodzą> Witam. Macie tremę? A może stracha?
Zbuntowana: Cóż... jakimś cudem nie :D
Nielegalna: Dzień dobry nie ja chyba nie mam tremy :D
Ak: Serio? To mnie cieszy i to bardzo< uśmiecha się > No to możemy zaczynać moje drogie panie! Zapraszam najpierw Nielegalną do ....<werble> Koła fortuny!<dziewczyna podnosi się i do niego podchodzi>
Nielegalna: ooooo xd hahaa to jakiś teleturniej o.O
Ak: Tak...< i kręci się, kręci i zatrzymało> Moje pytanie brzmi.... Co skłoniło was do prowadzenia wspólnego bloga?
Zbuntowana: Najpierw oglądać Naruto zaczęłam ja, później Nielegalna. Z nudów zaczęłam czytać sobie blogi o tej tematyce, a po głowie coraz częściej chodził mi pomysł pisania bloga i nagle końcówka lipca i Nielegalna mówi: 'Mam pomysł na bloga'. No i tak się zaczęło J
Nielegalna: Więc przed założeniem bloga przeleciałam parę opowiadań i tak sobie myślę kurde....do każdego bym coś dodała...hej a może zacznę sama pisać opowiadania, i razem z moją przyjaciółką postanowiłyśmy spróbować :D
Ak: Ciekawe odpowiedzi dziewczyny.... Ja bym wam powiedziała swoje początki, ale nie chce nikogo usypiać< śmiech> Teraz do koła zapraszamy Zbuntowaną!
Zbuntowana: Jupi!
Ak: <podchodzi i zakręca> Wypadło na trudne pytanie<mina myśliciela> ....Jakie macie wasze "Złote Trio"?
Zbuntowana: :O A więc, jak doskonale sobie zdajesz sprawę numerem jeden jest Itachi, później może Deidara, a trzecią osóbką<myśli> …Sasori albo Naruto  :D Takie przewidywalne...
Ak: < zaskoczenie> Widzę, że Nielegalna jest trochę cicha... Zachęćmy ją do odpowiedzi i dobrej zabawy!< wyskakują z sufitu balony wraz z... misiami>
Zbuntowana: Hura!
Nielegalna: ?
Ak: Nie wiesz o co chodzi z tym pytaniem Nielegalna?
Nielegalna: No trochę.
Ak: No chodzi o twoich trzech ulubionych facetów z "Naruto"
Nielegalna:  Naruto, Sai i Gaara :D
Ak: < jupi > Widać, że te misie podziałały. Kolej znowu na ciebie Nielegalna< zakręca i po krótkiej chwili zatrzymuje się> O.o! To jest takie zadanie dla zabawy! Udajecie, że jesteście Tobim, i musicie w krótkim czasie powiedzieć co lubicie w : Zbuntowana w Itachim a Nielegalna w Gaarze.
Nielegalna: Ma fajne włosy i zaje*iste oczy w ogóle kocham go xd taka miłość od pierwszego wejrzenia
Ak: <uśmiecha się> To tak samo jak ja do Nagato.... Teraz tylko czekamy na odpowiedź Zbuntowanej i kolejne pytanie będzie z jej winy!
Zbuntowana: Zbuntowana to dobra dziewczynka, ona lubić Itasia, bo Itaś jest... za ten jego uśmiech i że jest takim fajnym kochającym braciszkiem!
Ak: Dobra! Mamy odpowiedź od Zbuntowanej, która zakręciła kółkiem..... Pytanie za sto punktów! Czy miewacie czasem niedorozumienia jeśli chodzi o sprawy dotyczące bloga?
Zbuntowana: I znowu nie rozumiem, ale to już norma... xd Między nami niedorozumienia? Cóż, mamy czasem różne zdania, ale kompromis musi być, chyba :D
Nielegalna: Niestety tak ...czasami J
Ak: To dobrze, muszą czasem być spory, aby dojść do najlepszego zdania. Moje drogie... To już niestety koniec wywiadu.... Bardzo było miło z wami porozmawiać. Mam nadzieje , że nikt nie usnął przy nim<śmiech> Do zobaczenia!
Nielegalna: Papa :*

Zbuntowana: Dziękuję, miło było i ja akurat nie usnęłam :D  Sayōnara :*

~~~
Mam nadzieje, że mi Kotomi wybaczysz wepchnięcie się przed ciebie. Pozdrawiam :-)
Dla was :

8 komentarzy:

 1. Fajny pomysł z tym kołem fortuny ;D
  Hmm... Nielegalna to pierwsza osoba, która w swoim trio nie ma nikogo z Akatsuki. ;o

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm, Zbuntowana, ja Ci to spróbuję delikatnie wyjaśnić. Jakby to tak ująć... OD DEIDARY WON XD! On jest mój <3.
  Wywiad bardzo mi się podobał, a pomysł z kołem fortuny ( czy też raczej pytań ) nie jest zły, chociaż ja wolę starą formę wywiadu.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka obrona w formie delikatnej Chi...
   Bardzo się z tego cieszę:-)
   Ja wolę coś od czasu do czasu zmienić aby nie było tak nudno :-D

   Usuń
  2. Em... No, jakoś przekazać trzeba ^^"

   Usuń
 3. Sina jestem z tego wywiadu
  Bardzo fajnie go zorganizowałaś :)

  OdpowiedzUsuń

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER