1 sierpnia 2013

Wywiad z Kurotenshi

Cześć!
To mój pierwszy wywiad,w którym miałam przyjemność rozmawiać z  Kurotenshi .Oto on:


1.Co chciałabyś zmienić w A&M "Naruto"?

 Chciałabym zmienić nieco postać Sakury. Moim zdaniem Kishimoto tak bardzo skupił się na postaciach Naruto i Sasuke, że zapomniał o pewnym dość ważnym fakcie. Mianowicie o takim, iż ma do dopracowania jeszcze jednego głównego bohatera. Za każdym razem, gdy któreś z nich ma nową technikę, ta Sakury opiera się tylko i wyłącznie na zwiększeniu jej siły. Spoilerować nie będę, ale ci którzy czytali mangę będą wiedzieli o co mi chodzi.

 2.Czy jakaś postać z tego anime odzwierciedla Twój charakter?


 Na pewno nie ma postaci, która w pełni by mnie przypominała. Każda z nich jest tak wyjątkowa i niepowtarzalna, iż jest to praktycznie niemożliwe, by ktoś mógłby być taki sam. Dlatego jedyne co mi pozostaje to porównać się do kilku postaci i ich poszczególnych nawyków czy też pojedyńczych cech charakteru. Czy mogę też napisać co mnie różni? Pozwolę sobie :D
Zacznijmy może od głównej bohaterki mojego bloga ;) Na pewno łączy mnie z nią ta wybuchowa część charakteru. Bardzo często, gdy ktoś zrobi mi jakiś dziwny żart, moja pięść idzie w ruch. Na obozie, z którego właśnie wróciłam nie robiłam nic innego jak powtarzanie: "Nienawidzę cię, nienawidzę cię...". Jednak w przeciwieństwie do Sakury, po tym jakby jakiś chłopak, który mi się podoba (czyt. Sasuke), by po mnie jeździł, pomyślałabym "Niezły palant" a nie "Jeny jaki słodki". Następny Shikamaru! Każdy ma coś w sobie z lenia Shikamaru, więc dłużej rozprawiać o tym nie będę ;) Dalej... Pozytywne nastawienie do życia Naruto, myśli z serii "Otaczają mnie idioci" Sasuke, jak i wiele innych. Wow ale się rozpisałam. Lepiej przystopuję... Powiedzmy, że to tyle :)
 
 3.Muszę przyznać,że Twojego bloga przeczytałam bardzo szybko,pochłonęłam jego zawartość by tak rzec.Dlaczego?Otóż zaciekawiła mnie fabuła.Mogę prosić o wyjaśnienie,jak powstał ten pomysł?
 
 
  Początkowo nie planowałam nawet pisać bloga o tej tematyce. Chciałam napisać takiego o przyszłym pokoleniu, dzieciach głównych bohaterów. Jednak gdy miałam już zarysowaną fabułę, ciągle wpychały mi się wątki ich rodziców. Dlatego sobie pomyślałam dlaczego nie napisać dwóch opowiadań? Jedno o rodzicach, a drugie o dzieciach. Jeśli chodzi o samą genezę mojego opowiadania, to skupiłam się bardzo na pokazaniu, że Sakura dorównywała siłą reszcie drużyny siódmej i tak jak oni miała swoje chwile chwały. Miałam również dość tego, iż w m&a Haruno ciągle uganiała się za Sasuke. Niech facet też się wysili!
 
 4.Jest bardzo wiele blogów o tematyce SasuSaku.Więc czy nie jest Ci trudno prowadzić tego bloga?Konkurencja jest przecież duża?
 
  Prawdę mówiąc jest trochę ciężko. Żeby ktoś zwrócił na ciebie uwagę trzeba mieć dość nietypowy pomysł. Dlatego bardzo cieszę się, gdy widzę, że liczba czytających wzrasta. Bardzo skupiam się na tym, by czytało się lekko i żeby nie raziły w oczy błędy. Staram się jak mogę i jest to mój pierwszy blog, który prowadzę całkowicie poważnie, a nie z jakiegoś kaprysu. Jako cel obrałam sobie doprowadzenie go do końca i rozpoczęcie opowiadania o nowym pokoleniu ;)
 
 
5.Oglądasz jeszcze jakieś inne anime poza naszym "Naruto"?Jeśli tak,czy jest tam wiele shounenów?
 
  Tak, uwielbiam shouneny. Moim faworytem, zaraz po Naruto zawsze pozostanie One piece. Lubię także takie tytuły jak Bleach, Fairy tail czy Hunter x Hunter. Jednak mimo wszystko jestem dziewczyną i w moim repertuarze zawsze znajdzie się jakiś romans ^^
 
 6.Czy komentarze Twoich czytelników dodają Ci sił?
 
  Oczywiście! Zawsze kiedy widzę, że  został dodany nowy komentarz, niemal skacze na krześle, coraz bardziej utwierdzając moją siostrę w przekonaniu, iż jest coś ze mną zdecydowanie nie tak. Sądzę, że jest tak u każdego autora. Czytelnikowi może się wydawać "Co tam znaczy mój komentarz, ktoś inny na pewno jakiś napisze". Ale jest to nieprawda. Po zobaczeniu, iż komuś twoje opowiadanie podoba się na tyle, że nawet je skomentował, robię się szczęśliwsza i co ważniejsze, doceniona. W takich momentach nabieram chęci do napisania kolejnego rozdziału ;)
 
 7.Czy słuchasz azjatyckiej (głównie japońskiej) muzyki?
 
  Słucham praktycznie wszystkiego. Głównie lubuję w amerykańskim i japońskim rocku. Mimo to, bardzo lubię posłuchać koreańskiego popu. Jestem wielką fanką takich zespołów jak: 30 stm, Skillet, One ok rock, Shinee, Infinite czy Super junior ;)
 
 Dziękuję za wywiad i wszystkiego najlepszego oraz ogromu weny życzę Ci ja i ekipa "Wywiadów z Autorami Blogów o Naruto" !
 
 Bardzo dziękuję za poświęcony czas ;) Pozdrowienia dla całej ekipy "Wywiadów z autorami".
 

2 komentarze:

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER