11 sierpnia 2013

Piąty wywiad ;)

Siemka to już ostatni wywiad z : " Pytanie, odpowiedź"

Ten wywiad jest z pewną dziewczyną, której opowiadanie o pewnej parce podbiło moje serce i powstanowiłam sama takie napisać. Mowa tu o Yuu... z Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.

A teraz wywiad :D

 1. Od kiedy interesuje cię paring MinaKushi?
Zbyt dokładnie nie pamiętam. Chyba odkąd zaczęłam oglądać Naruto na komputerze. To będzie coś  z 4 lata, jak nie więcej.
2. Co jest słodsze: lody czekoladowe czy Naruto?
Ciężko stwierdzić. Kocham lody czekoladowe (ogólnie kofam czekolade ;P) ale Naruciak jest taki słodziasny. Ciężko mi wybierać między tym a tym, bo raczej jasnej odpowiedzi nie będzie. Moge natomiast spokojnie stwierdzić, że i Naruto i lody czekoladowe stoją u mnie na tej samej półce ;P
 3. Którego z sanninów lubisz i dlaczego?
 Hmm.. Raczej Jiraya. Lubię go za jego osobowość, charakter, ogólnie za wszystko. Potrafi rozbawić, ale wspomaga też dobrą radą. Zawsze był pomocny, potrafił ujawnić to, czego inni nie mogli, był dość wyrozumiały - bynajmniej ja tak sądzę.  Przypomina mi również moją przyjaciółkę (mam nadzieję, że się za to nie obrazi).
4. Czy chciałabyś przenieść się do świata " Naruto"?
Nie ma się nad czym zastanawiać, pewnie, że tak. Mogłabym poznać mój ukochany paring oraz ich synka.  Oglądałam to anime od dziecka i musze się przyznać, że zawsze o tym marzyłam.
5. Masz jakiś cytat z anime lub mangi, który cię motywuje lb pomaga w trudnych chwilach?
Cytaty, jest tego od groma. W każdym anime znajdziesz cytat, którym możesz się kierować. Jednak mam kilka, które zapamiętałam :
Roronoa Zoro (One Piece) : Nie obchodzi mnie co myślą o mnie inni! Żyję według moich własnych przekonań i nigdy w życiu nie zrobiłem ani nie zrobię nic czego musiałbym się wstydzić!
Sakata Gintoki (Gintama): Jeśli masz czas na fantazje o swojej pięknej śmierci, czemu nie przeżyjesz swojego życia pięknie do samego końca?
Edward Elric (Fullmetal Alchemist): Jeśli nie masz wyjścia... Zrób je!
Tobi (Naruto): Ichibi, Nibi... a ja jestem Tobi!

Ta, to by było na tyle, te cytaty pomagają mi w życiu codziennym, a to z Tobim, nie mogłam się powstrzymać. Prawdą jest to, ze  kieruję się wieloma cytatami, podnoszą na duchu, wspierają, motywują. Warto je zapamiętać, żeby kiedyś przekazać innym. Niektórzy mówą, że anime to nic niewarte bajki, a ja mogę spokojnie stwierdzić, że bardzo się mylą.

Zgadzam się w z tobą w stu procentach. Bardzo dziękuje za wywiad.

1 komentarz:

  1. Dzięki wielkie. To mój pierwszy wywiad w życiu o.O Bynajmniej ten pierwszy raz mam już za sobą ;P Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER