4 listopada 2016

Ogłoszenie

Cześć, kochani!

   Przybywam do Was z garścią informacji, ponieważ ostatnio na Mangowych Wywiadach źle się działo i należą Wam się małe wyjaśnienia.
   Nie jest to ani pierwszy, ani ostatni kryzys w historii. To chyba normalna rzecz na wszystkich grupowych blogach, ale Mangowe Wywiady nie są takim zwyczajnym blogiem, dlatego serce mi się krajało, jak widziałam, że umierają. :( Jednak razem z dziewczynami udało nam się wziąć w garść i podjęłyśmy kilka decyzji.
   Po pierwsze, kończymy ankietę ,,Autorka miesiąca''. Ostatnio wyniki nie były adekwatne do wykonywanej przez nas pracy, a Wasze zainteresowanie spadło. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddawali głosy w tej sondzie! Miło nam, że doceniacie naszą pracę. <3
   Niebawem zaczną się pojawiać nowe wywiady i osobiście tego dopilnuję, macie moje słowo. Zmienia się tylko częstotliwość dodawania – nie co tydzień, lecz co dwa tygodnie. Poza tym kolejki dziennikarek będą zamykane po pięciu zgłoszeniach. W zakładce Zgłoszenia pojawił się odpowiedni kruczek. :)
   Czytasz naszego bloga i podoba Ci się to, co robimy? Marzy Ci się dołączenie do załogi? Chcesz spróbować swoich sił jako dziennikarz? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Nabór na Mangowych Wywiadach właśnie został otwarty! Więcej informacji w odpowiedniej zakładce.
   Zachęcamy także do wzięcia udziału w Zimowym Konkursie Literackim! :)

   Do zobaczenia, kochani. Trzymajcie się ciepło! :3 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER