6 marca 2015

Podsumowanie miesiąca Luty + Do góry nogami 2


Podsumowanie Lutego
Wywiady się rozwijają, i nasza aktywność, czego dobrym przykładem jest uprzedni miesiąc. Mamy jeszcze wiele pomysłów i będziemy starać się je stopniowo wplatać na bloga, ale wszystko w swoim czasie.
W lutym przeprowadziliśmy 4 wywiady.

Anika:
Wywiad z Rhan

Ronny: 
Wywiad z Kim Evelin

Rhan Boleyn:
Wywiad z Wilczym

Hoshi Akairo:
Wywiad z Aniką

Odmowy: 
BLOG USUNIĘTY
  1. Warui Futago
BRAK DOSTĘPU DO BLOGA (blog tylko dla zaproszonych czytelników)
  1. Miki
BRAK KONTAKTU Z AUTOREM
  1. Rechotka
  2. Kuroineko
  3. Empire
  4. Mitsuki-chan
Gratulacje również dla naszej autorki miesiąca Luty - Rhan Boleyn. Tak trzymaj :)
Dziękujemy za tyle wejść, komentarzy i wielkie wsparcie tu i na naszym fp, na którego serdecznie zapraszmy. To wiele dla nas znaczy, wiemy, że mamy dla kogo i po co prowadzić bloga. 
'Kim jestem?' odnosi sukces, z czego się cieszymy, nawet dobrze wam idzie kochani nie poddawajcie się, rundek będzie kilka więc może następnym razem się wam uda.
Nie długo zbliżają się drugie urodziny bloga, i mamy dla was przygotowane kilka niespodzianek.

DO GÓRY NOGAMI 2! 
Ci co pamiętają Do góry nogami z zeszłego roku zapraszamy o ponowne przyłączenie się do zabawy, obiecujemy będzie super. 
Dla tych którzy nie słyszeli o specjalnym wydaniu, w tym roku organizowanym na uczczenie 2 urodzin wywiadów. A więc o co chodzi w Do Góry Nogami? 
Autorki bloga ( Ronny, Rhan, Anika i Hoshi), po raz pierwszy w takim składzie staną po drugiej stronie. Oddajemy wam pełne pole do popisu w roli dziennikarskiej. Plan polega na tym, że do 31 marca macie czas na zadanie nam pytań. Komentarze z pytaniami będziecie mogli zostawić w zakładce "Do góry nogami".  Pytania mogą być zadawane na przeróżne tematy, jakie tylko chcecie. Można zadawać je ogólnie lub skierowane do poszczególnej autorki. Wczujcie się w naszą rolę i pytajcie o co sami byście chcieli zostać zapytani. Wszystko co was ciekawi i nie daje spokoju. Zastrzegamy, że pytania zbyt osobiste mogą pozostać bez odpowiedzi ale to ju osobna kwestia każdej z nas. Warto jednak pytać bo, jak mówią, ' Kto pyta, nie błądzi'. 
Wyniki, zabawy zostaną opublikowane 14 Kwietnia 2015


Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do zabawy. Tutaj nie ma wygranych, przegranych, tylko i wyłącznie dobra zabawa. 

Do dzieła, wszakże to wy teraz dzierżycie pałeczkę! 

Załoga wywiadów z autorami blogów o tematyce mangi & anime

1 komentarz:

  1. 31 marca powiadacie? No dobra, to coś wam trzeba wymyślić, abyście nie miały łatwo xD

    OdpowiedzUsuń

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER