17 czerwca 2013

3. Trzeci Wywiad!
Dzisiaj wywiad z Igą-chan ;) Dziewczyną z bloga Pusta Strona Pamiętnika To jest mój trzeci wywiad, a więc mam nadzieję, że za niedługo pojawi się czwarty wywiad ;) Eh... A właściwie to poszukuję osób, które by mi pomogły prowadzić bloga... Zaciekawionych zapraszam do zakładki 'Rekrutacja'. 

1. Dlaczego taka para, a nie inna? (NaruHina)
Bo uwielbiam Hinatę. Pierwszy blog jaki przeczytałam był właśnie o parze NaruHina i SasuSaku. Nadal pamiętam jak na Onecie czytałam notki od najnowszej do najstarszej. 
2. Skąd się wziął pomysł na taką historię Twojego bloga?
Od anime Kotoura-san. A właściwie od jego pierwszego odcinka. Ból, odrzucenie  jaki przeżyła główna bohaterka był dla mnie tak realistyczny, że chciałam przeczytać o tym bloga. Niestety nie znalazłam owego, więc sama zaczęłam go pisać. Co do tej bardziej fantastycznej części bloga - kocham anioły. Od kiedy byłam mała je zbierałam i teraz mam całkiem niezłą ich kolekcję. Trochę wzorowałam się na blogu jednej z blogerek.  
3. Dlaczego zrobiłaś z Hinaty zimną dziewczynę?
Bo dla mnie blogi o Hinacie jako dziewczynie, która mdleje, kiedy tylko popadnie są po prostu nudne. Jakoś nie lubię większości charakterów mangi i anime "Naruto", choć w większości przeszkadzają mi postacie żeńskie. Jak dla mnie taki charakter u Hinaty idealnie do niej pasuje. Pamiętam, że chciałam robić blog o postaciach z "gburowatym" charakterem, a do gburowatości najbardziej pasowała mi Hinata.
4. Jakiej postaci z A&M 'Naruto' nienawidzisz? 
Sakury. I tu nie chodzi o to, że ma różowe włosy ( bo szczerze mówiąc przez długi okres kochałam ten kolor ). Nienawidzę jej za jej charakter ( choć w pewnej części jej wygląd też mi przeszkadza). Ostatnio zaczęłam czytać blogi o, których uważałam, że są SasuSaku. Tam dostałam niespodziankę i był NaruSaku, przeczytałam go do bodajże połowy. Po tym znienawidziłam ją. Była tak wspaniale przedstawiona ( same ochy, achy ), że rzygać mi się chciało.
5. Jaki jest twój ulubiony cytat z A&M 'Naruto'?
Szczerze mówiąc nie mam ulubionego. Nie zwracam na nie uwagi xD Jednak mam dwa z innych anime.
- Zawsze będziemy pod jednym drzewem.- Shaman King
Kiedy jesteś nieszczęśliwy, szukasz kogoś, kto jest w gorszym położeniu niż ty.- Elfen Lied

+ Dodatkowe pytanie

Jaki jest twój najśmieszniejszy moment z życia?
Szczerze mówiąc... Chyba nie mam takiego. Moje życie jest nudne i zawsze zazdroszczę tym którzy opowiadają spokoje historii.

No, co? W końcu koniec! Za niedługo 4 wywiad ;) Przynajmniej mam nadzieję, a teraz Pozdro! Ludzie xD

2 komentarze:

  1. Ja bym się zapisała do rekrutacji, ale przynosze ci nieszczęście... :/ A szablon śliczny!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie przynosisz mi nieszczęścia... Czemu tak uważasz? Hm..?

      Usuń

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: RENDER